Väikene blogi update!

Väikene blogi update!

Blogi uuendus

Kuna viimase 2 artikliga läks natukene kauem kui ma oleks arvanud, siis otsustasin, et muudan natukene blogigraafikut. Nüüdsest alates ma üritan iga postituse sinuni tuua iga nädalalõpp ehk pühapäev.

Miks ma seda teen?

Ma postitan blogisse iga nädal ühel päeval, reedel (ning teistesse argipäevadesse ei tahaks seda ülesannet jätta), siis otsustasin, et mõistilik oleks panna iga postituse tähtaeg nädalalõppu.

See annab ka kindluse, et postitus saabub õigel kellaajal, mitte öösel nagu seda varem on juhtunud 🙂 !

Vähendan õpetuspostituste mahtu.

Ma teen seda, sest ei tahaks enam kirjutada väga pikkasid postitusi nagu HTML kursus #3, mis on üle 3000 sõna. Lõpus läks postitus ikka väga monotoonseks, mida tahaksin tulevikus kindlasti vältida.

Mida see sulle tähendab ja mis kasu me mõlemad siit  saame?

Ega see suurt sulle vist ei tähendagi. Lihstalt blogipostitused tulevad nädalalõppus välja ja õpetusseeriate postitused on lihtsalt lühemad.

Aga kasu saame me mõlemad tegelikult üsna palju.

Postitused ei ole enam nii pikad. Mina ei pea niipalju enam kirjutama ja sul on vähem materjali läbi käia. NB! Ma ei tee seda tavaliste ühekordsete või väiksemate seeriate postituste, vaid ainult pikkade õpetusseeriate nagu HTMLi kursuse kohta. Sellega muutub seeria küll postituste arvult suuremaks, aga teksti on ühe palju. Nõnda ei pea sa ühes õpetuspostituses niipalju asju selgeks saama, vaid saad rahulikult iga nädal õppida (usu, ennast infoga ülekoormamine ei tule kasuks). Lisaks sellele suudan ma nõnda hoida postitused huvitavamad ja võib-olla isegi naljakamad.

Näiteks oleks tänane HTMLi kursuse pealkiri välja näinud umbes selline: “HTMLi kursus #4 – nimekirjad ja tabelid” (väga suur ja lai teema), aga nüüd hoopis selline: “HTMLi kursus 4.1 – Nimekirjad” ja “HTMLi kursus 4.2 – Tabelid” (kitsad teemad, mida suudan päris peensusteni selgeks teha). See peaks olema selline maht, mis oleks minul jõukohane kirjutada ja sinul õppida.

Postitused ilmuvad nädalalõpus ehk pühapäeval. Siit võid isegi sina kasu saada. Nimelt kui ma jõuan, siis ma ei kirjuta blogi mitte ainult reedel, vaid ka pühapäeval. Ehk kui tahan, siis postitan 2 blogipostitust nädalas. Ma küll ei võta seda endale kohustuseks, aga vahetevahel võiks seda tegelikult ju teha.

Praeguseni olen üritanud täita blogi ühe korra nädalas reedeti. See on siiamaani enam-vähem toiminud, aga enamus postitusi olen ka lõpetanud kell 3 öösel. Nii et reedeks seda enam lugeda ei saaks. Ma olen sulle siiamaani lubanud, et postitan vähemalt 1 postituse reedeti, aga pole eriti seda lubadust suutnud hoida. See on esimene põhjus, miks mina tahan postitusi nädalalõppu viia. Ärge saage valesti aru, ma siiski üritan postitused välja lasta reedel, aga kui ma seda teha ei saa/jõua, siis ma tean, et ma ei ole kedagi alt vedanud, vaid lihtsalt lõpetan postituse nädalalõpus. Nõnda saan ka tõsta postituste kvaliteeti.

 

Kas nõustud blogi uuendusega? Kirjuta mõtted kommentaaridesse 🙂 !

 

Senikaua ole tugev ja kohtume juba järgmistes postitustes,

Tähelepanu eest tänades – Oliver Paljak

P.S! Kui oled huvitatud animatsioonilisest veebilehest, siis võta minuga julgelt ühendust AnsiVeebi kodulehel.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *