Blogi pidamise õpetus

Blogi pidamise õpetus

Enne kui lähme animatsioonilise veebiarenduse sügavustesse, tahaksin ma rääkida ühest kursusest, mis innustas ja aitas mul seda blogi luua. See kursus pärineb John Sonmezilt (http://simpleprogrammer.com) ning kursus ise (http://devcareerboost.com/blog-course/) on lihtsalt imeline. See räägib täpselt, kuidas blogi tuleks pidada ja miks üldse pidada, miks eelistada maksulist blogi pidamist tasuta blogimisele, kuidas saada blogile külastajaid jne. Lisaks sellele saab ka alused enda reklaamimise kohta. Ma olen isiklikult selle kursuse läbinud ja võin öelda, et tegemist on võib olla, et ühe parima blogimiskursusega.

Kui Te arvate, et Teil pole blogi vaja, siis ma tean, et Te eksite. Miks? Sest blogi aitab Teil leida väga lühikese ajaga töökoha. Toon välja ühe näite sellelt kursuselt. John Sonmez läks tööintervjuule ja nii pea kui nad töölevõtjaga kohtusid, tundis töövõtja ta ära ja ütles: “Sa oled ju see tüüp, kes blogi peab.” Edasi nad rääkisid umbes pool tundi, aga mitte tööasju, vaid sellist nipet-näpet. Ja mis Te arvate, kas John Sonmez sai töökoha? Loomulikult sai.

Nüüd ma tean, mida Te väidate: “Aga Oliver, mina küll ei suudaks blogi pidada” või “Aga Oliver, mina ei oska huvitavalt kirjutada” jne. Sellest see kogu kursus räägibki, kuidas kirjutada (õigemini, kas Te peategi üldse oskama huvitavalt ja põnevalt kirjutama) ja kuidas blogi õigesti pidada.

Nii et mida Te ootate, võtke härjalt sarvist kinni ja tehke see kursus läbi.

 

Senikaua olge tugevad ja kohtume juba järgmistes postitustes,

Tähelepanu eest tänades ja head Jaani soovides – Oliver Paljak

P.S! Kui oled huvitatud animatsioonilisest veebilehest, siis võta minuga julgelt ühendust AnsiVeebi kodulehel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *