Olen tagasi vol 2 ja häid pühi!

Olen tagasi vol 2 ja häid pühi!

Olen juba üle aasta blogimisest eemal olnud ja olen otsustanud, et naasen selle juurde tagasi, jälle.

Loomulikult ei tea, mis tulevik toob, kuid arvan, et nüüd ma nii pea blogimisesse pausi või vaheaega ei tee. Järgmisel nädalal juba postitan uue jõudluse õpetuse (Jõudlus #3.2 – Shared Web Workers).

Lisaks loon ka nüüd uue plaani postituste jaoks – lisan selle siia lähipäevadel, kuid õnneks või kahjuks ma arvatavasti kuu kokkuvõtteid enam ei tee. Ma arvan, et paljud suudavad ise ennast frontend uudistega kursis hoida.

Veel mainin seda, et varsti (arvatavasti järgmine või ülejärgmine aasta) muudan oma blogi ja brändi välimust täielikult, aga sellest ka siis omal ajal.

EDIT: 30.12.2018

Nagu lubatud lisan siia uue blogimisplaani (iga kuu):

  1. nädal – animatsioonilise veebiarenduse postitus
  2. nädal – frontend tehnoloogia algajatele
  3. nädal – animatsioonilise veebiarenduse postitus
  4. nädal – uus animatsioonilise veebiarenduse tööriist (nt mo.js)/frontend veebiarenduse õpetamisseeria rohkem edasijõudnutele (nt Bootstrap)

Arvatavsti on viimane nädal üle kuu, et ühel kuul on uus animatsioonilise veebiarenduse tööriist ja sellele järgneval kuul frontend veebiarenduse õpetamisseeria.

Ma mainin ka ära, et antud plaan on ka väikese konksuga. Nimelt ma olen otsustanud, et ma ei pea iga nädal uut postitust välja laskma, kuid see ei tähendaks ka seda, et ma ei blogiks.

Ajab segadusse? 😀 Ma seletan lahti.

Väga lühidalt öeldes olen seadnud endale time-box‘i blogimisse.

See tähendab, et iga nädal pean ma vähemalt 6h blogiga tegelema – selle ajaga peaksin ma enamus postitused valmis jõudma, kuid võib juhtuda, et ma ei saa – siis ma ei pea muretsema, et postitust välja ei tulnud.

Ma siiski üritan nädalasest ajakavast kinni pidada ning postitusi isegi siis välja lasta, kui need ei ole täielikult valmis – lõpetan need siis ära uuel nädalal.

Ma ei oska öelda, kui hästi selline süsteem töötab, but I’ll give it a shot!


Igastahes soovin Sulle omalt poolt ka häid pühi ja kohtume juba järgmistes postitustes,

Tähelepanu eest tänades – Oliver Paljak

P.S! Kui oled huvitatud animatsioonilisest veebilehest, siis võta minuga julgelt ühendust AnsiVeebi kodulehel.
Ma ei pea ennast praegu animatsioonilise veebiarenduse eksperdiks, kuid olen sellele spetsialiseerunud ja saan Sind väga palju aidata animatsioonilise veebilehe loomisel!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *